Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Polski i ze Wschodu.

Wspieramy pracodawców przy wyborze odpowiednich kandydatów z różnych sektorów gospodarki od pracowników fizycznych po wykwalifikowanych w konkretnych zawodach.


Pracownicy tworzą firmę dlatego zdajemy sobie sprawę, że rekrutacja jest najważniejszym elementem naszej pracy.Bo przecież zadowolony pracownik to zadowolony pracodawca.

Leasing pracowniczy
Po podpisaniu umowy kierujemy w pełni przygotowanego pracownika z kompletem dokumentów zgodnie z zgłoszonym przez Państwa zapotrzebowaniem. Pracownicy w tym przypadku zatrudnieni są przez naszą firmę a przez cały okres współpracy świadczymy i ponosimy odpowiedzialność za naszych pracowników. Z Państwem rozliczamy się na początku miesiąca wystawiając jedną fakturę.
Rekrutacja jednorazowa
Po podpisaniu umowy kierujemy pracownika w konkretnym zawodzie zgodnie z zgłoszonym przez Państwa zapotrzebowaniem. Gwarantujemy zadowolenie z wykonanej usługi – w innym wypadku przysyłamy nowego pracownika. Rozliczamy się jednorazowo po zaakceptowaniu kandydata.
Dokumenty pobytu
Wykonujemy dokumenty związane z legalną pracą obcokrajowców w Polsce takie jak: oświadczenie o powierzeniu pracy; zezwolenia Wojewódzkie; karty pobytu.


Potrzebujesz pracownika?
Zostaw nam krótką wiadomość
a my się z Tobą skontaktujemy!

Kontakt

Sekretariat:
tel.:  574 454 407
sekretariat@konwergroup.com

Dział sprzedaży:
Dyrektor ds. Sprzedaży
Weronika Biskupska
tel.: 574 454 407
weronika@konwergroup.com

Adres

ul. Św. Wojciech 8
Poznań, 61-749

NIP: 7842517977
NIP: 7831813991

Godziny
Poniedziałek—piątek: 8:00–16:00

KonWer Group - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

KonWer Group